محل تبلیغات شما

بیشترین فیلمهایی که میبینم آمریکایی هستند. روزی حدود 6فیلم میبینم؛ همه درام-کمدی هستند. چیز دیگری به عنوان سرگرمی ندارم، هیچ رسانه دیگری استفاده نمیکنم. بیشتر از فیلمهای درام لذت میبرم. رنج کشیدن مردم، عاشق شدنشون و روابط بین کاراکترها برایم خیلی مهم هست. اگر کمی کمدی هم داشته باشند مطلوبترند. بهترین فیلمی که در عمرم دیدم و به همه پیشنهاد میکنم فیلم منچستر کنار دریا سال 2016 هست. رنج کشیدن مردی تنها از قشر کارگر آمریکا، مسیحی کاتولیک را نمایش میدهد که هرچه تقلا میکند نمیتوان بر گذشته ی خودش مسلط بشه.

معتاد به دیدن فیلمهای سوپر هم هستم. فیلمهایی که بین زن بزرگسال با نوجونها باشه. خیلی بیشتر شیمیل. شیمیل پسرهای ی هستند که هرمون درمانی، کاشت سینه، آرایش فراون میکنند. از هرچی زنه زیباتر هستند. در روابط و کارهای جنسیشون هم از زنها واردتر هستند و جذابتر بازی میکنند. میدونم که کار خوبی نیست و یکی از دلایل بیماری روحیم همین اعتیاد هست. میخواهم این اعتیاد رو با ورزش جایگزین کنم بلکه از بشکه به الوار تبدیل بشم.

مسیحیت باعث سرکشی

تهش جز کثیفی هیچ نیست

فیلمهای مورد علاقه ام

هست ,فیلمهای ,هم ,رنج ,فیلمهایی ,کشیدن ,رنج کشیدن ,فیلمهایی که ,کاشت سینه، ,درمانی، کاشت ,سینه، آرایش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

http://economic prosperity .blogfa.com