محل تبلیغات شما

تمام مدت تابستان که از خدمت راحت شدم به خودم استراحت دادم. روزی حدود ده فیلم آمریکایی تماشا کردم. جدایی از یادگرفتن زبان در حد مقدماتی، تجربه خوبی بود تا از زندگیشون درس بگیرم. زندگی آدمهایی که به هیچ اعتقادی ندارند و معتاد مثلث مواد، الکل و هستند. رابطه ی جنسی بی بندبار، بدمستی های بی خردانه و مصرف مواد گوناگون طبیعی و صنعتی!

سخت تقلا میکنند این سبک زندگی رو زیبا نمایش دهند. سیاهی و کثیفیش همیشه بیرون میزنه و خودشون گاهی مجبور به اعتراف میشوند. روابط آزاد در هرسنی به شرایط کاملا ناپایدار خانوادگی ختم میشود. روابط پیش از ازدواج به حسادت و عدم آرامش روانی زوجین میشود. ارایه خدمات جنسی( ها) به سست شدن روابط شویی میرسد. کار و مراودات بدون پرهیزکاری و حیا با خیانت های خانوادگی و طلاق های ناگهانی دچار میشود.

کافیست به زندگی عوامل اجرایی هالیوود و اعتقاداتشون در باز تولید این مفاهیم هستند نگاهی بندازیم. همه دارای روابط های ناپایدار، ازدواج و طلاقهای مداوم هستند. تعداد فرزندانشون هم کم هست. با اینکه آمریکا مهاجرپذیرست اما آمار رشد جمعیت ناامید کننده ای دارند.

فکر میکردم آمریکایی ها از روی عقل فرهنگشون رو کنترل میکنند پس باید دارای بافت اجتماعی و فرهنگی خوبی باشند. اما آشنایی تابستانه من جز یک فصل تاریخی کثیف همانند اقوامی چون لوط رو در خاطر نمی آورد.

مسیحیت باعث سرکشی

تهش جز کثیفی هیچ نیست

فیلمهای مورد علاقه ام

روابط ,های ,رو ,میشود ,زندگی ,خوبی ,تولید این ,باز تولید ,این مفاهیم ,مفاهیم هستند ,نگاهی بندازیم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها